Adres: ul. Józefa Chełmońskiego 106A, lok. 2, Kraków
Strona www: www.Studio42.pl
NIP: 6641449636
Jesteśmy butikową firmą z branży nieruchomości, home stagingu, i fotografii wnętrz. Jako pasjonaci tworzenia pięknych i funkcjonalnych wnętrz wierzymy ze budynek jest tylko zwykła bryłą, dopóki nie jest umeblowany. Wspaniała architektura może budzić zachwyt, ale nie wystarczy, aby żyć tam szczęśliwie, to indywidualny projekt wnętrza sprawia, że budynek staje się naszym domem.

Wkładając uczucie w aranżacje, staramy się by wnętrza zostały zaprezentowane w sposób, na jaki zasługują. Dlatego przykładamy ogromna wagę do profesjonalnej fotografii wnętrz, która pozwoli nie tylko uwiecznić meble, dodatki i kolory, ale przede wszystkim uchwycić niepowtarzalny klimat nieruchomości.

Specjalne miejsce w naszych sercach zajmuje Home Staging. Od lat jesteśmy obecni na rynku nieruchomości, poznaliśmy jego cienie i blaski. Wiemy, na jakie nieruchomości jest popyt, wiemy, co w nieruchomościach jest atutem a co wadą. Czego unikają klienci a za co są w stanie zapłacić więcej. Dzięki tej wiedzy jesteśmy w stanie tak przygotować i dopasować nieruchomość do nabywcy, aby zmaksymalizować jej zainteresowanie i skrócić okres sprzedaży czy wynajmu.

Agenci

Katarzyna Wolny
Kraków
sprzedaż, wynajem, mieszkania, domy, rynek wtórny, pierwotny