Adres: Przeskok 9, Milanówek
Strona www: http://www.remaxfamily.pl
NIP: 5291748130
RE/MAX Family to jedno z biur Międzynarodowej Sieci Biur Nieruchomości działające głównie na terenie województwa mazowieckiego - na południowy zachód od Warszawy tzn. na terenie powiatów: grodziskiego, żyrardowskiego, pruszkowskiego i warszawskiego zachodniego oraz w północnych dzielnicach Warszawy: Bielany, Bemowo, Żoliborz, Wola.

Nasze biuro znajduje się w Milanówku, 30km od Warszawy, dokąd zapraszamy w celu omówienia warunków współpracy. Mamy 15-letnie doświadczenie w tej branży i na lokalnym rynku, dlatego potrafimy skutecznie pomóc naszym Klientom. Ustawicznie się szkolimy, aby wszelkie zagadnienia związane z rynkiem nieruchomości nie były dla nasz tajemnicą, a zmieniające się przepisy prawa w nieruchomościach były nam znane.

Swoim Klientom oferujemy rzetelną wiedzę, kompleksową i profesjonalną obsługę od prezentacji, przez organizację transakcji, do przekazania nieruchomości nabywcom. Doradzamy i wspieramy przez cały okres współpracy, na bieżąco informując o postępach sprzedaży/wynajmu. 


Zachęcamy do kontaktu,

Zespół RE/MAX Family
Obszar działania: Warszawa Bemowo, Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz, pow. grodziski, pow. pruszkowski, pow. warszawski zachodni, pow. żyrardowski

Agenci