Adres: plac Trzech Krzyży 3, Warszawa
Strona www: www.locus.pl
NIP: 5321570784
Agencja nieruchomości Locus powstała w Warszawie w 1998 roku. Jesteśmy jedną z najdłużej działających agencji nieruchomości w Warszawie. Głęboko wierzymy, że gdyby ogłoszono konkurs: Najlepsza agencja nieruchomości w Warszawie lub skuteczna agencja nieruchomości to zajęlibyśmy w nim czołowe miejsce.
Agencja nieruchomości świadczy kompleksowe usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Warszawie i najbliższych okolicach. Rozpoczynamy od zdefiniowania potrzeb i przeprowadzamy analizę rynku. Następny krok to ustalenie wartości nieruchomości lub możliwości budżetowych. Dalsze działania to wyszukanie nieruchomości do sprzedaży lub do wynajęcia w Warszawie. Do naszych obowiązków należy też skompletowanie dokumentów, prezentacje, negocjacje warunków transakcji i wydanie nieruchomości.

Odługujemy wszystkie segmenty rynku nieruchomości, nieruchomości komercyjne w Warszawie, mieszkania w Warszawie zarówno do wynajęcia jak i sprzedaży z rynku wtórnego i pierwotnego, domy na sprzedaż w Warszawie i najbliższych okolicach, domy do wynajęcia w Warszawie z przeznaczeniem na cele mieszkalne i biurowe, działki na sprzedaż w Warszawie – zarówno działki pod zabudowę wielorodzinną jak i grunty budowlane pod zabudowę jednorodzinną.

Nieruchomości komercyjne w Warszawie to segment rynku któremu poświęcamy szczególną uwagę. Zwłaszcza biura do wynajęcia w Warszawie oraz biura na sprzedaż w Warszawie a w szczególności biurowce to nasza pasja. Dysponujemy bazą ponad tysiąca biurowców w których jest blisko 5 mln metrów kwadratowych powierzchni biurowych na wynajem. Nasza baza to również setki domów i mieszkań przeznaczonych do wynajmu na cele biurowe.

Agenci