Adres : Kraszewskiego 7 , Bydgoszcz , 85-240
Pod marką LIBERA Nieruchomości * Negocjacje * Finanse pracujemy  z zachowaniem najwyższych standardów nowoczesnego pośrednictwa w oparciu o umowy ekskluzywne (na tzw. wyłączność), a także projektowe prowadzenie procesu zbycia i nabycia nieruchomości, z wykorzystaniem technik negocjacji jako odrębnej usługi.

Podstawą naszej pracy jest także szeroko rozumiana współpraca z biurami nieruchomości, a także przestrzeganie Kodeksu etyki pośredników i zarządców nieruchomości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Głęboko wierzymy, że ponad  10 letnie doświadczenie całego zespołu na rynku nieruchomości (w pośrednictwie jak i zarządzaniu), w sprzedaży, a także zdobyta wiedza poparta sukcesami w pracy na tzw. wyłącznościach, jak i sprzedaży na rynku pierwotnym i wtórnym będą podstawą do dalszej naszej współpracy.

Pośrednik kojarzący strony transakcji to przeżytek.
Jesteśmy ekspertami rynku nieruchomości oferującymi kompleksową usługę zbycia i nabycia nieruchomości.
Jesteśmy house hunterami, home stagerami, specjalistami od marketingu internetowego i sprzedaży.

Negocjujemy dla klientów warunki transakcji.

Pomagamy sprzedać i kupić to, co na pozór wydaje się niemożliwe do nabycia lub zbycia.

Przy realizacji zlecenia kupna lub sprzedaży współpracujemy w dużym zespole. Do Państwa dyspozycji pozostają: doradca finansowy, radca prawny, rzeczoznawca, geodeta, notariusz, fotograf, developerzy, a także pośrednicy z całej Polski, a także z Hiszpanii.

Profesjonalnie przygotowujemy mieszkania i domy (home staging), organizujemy w nich sesje fotograficzne, a także Drzwi Otwarte, które są doskonałą okazja do niezobowiązującego zapoznania się z nieruchomością.

Obsługujemy klientów także w języku angielskim, rosyjskim i ukraińskim.

Nasza usługa jest kompleksowa po to, aby w jak najmniejszym stopniu angażować klienta.
Nieustannie szkolimy się aby podnosić swoje kwalifikacje i podążać za szybko zmieniającymi się przepisami ale też i nowinkami technicznymi.


Agenci biura