Adres: Kilińskiego 8, Piła
Strona www: www.kznieruchomosci.pl
NIP: 7642693698
Obrotem nieruchomościami zajmujemy się od kilkunastu lat. Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy współpracując z najlepszymi firmami zajmującymi się profesjonalnym obrotem
i finansowaniem rynku nieruchomości. W trakcie pracy zawodowej reprezentowaliśmy zarówno klientów indywidualnych jak również podmioty gospodarcze. Bezpośrednio odpowiadaliśmy za przeprowadzenie dziesiątek transakcji sprzedaży mieszkań, domów i działek budowlanych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu finalizowaliśmy transakcje sprzedaży i wynajmu obiektów i działek komercyjnych, wynajmów długoterminowych oraz obrotu ziemią rolną.
Poza niezbędną wiedzą akademicką oraz ukończeniem studiów kierunkowych, w praktyce zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i umiejętności, które pomogły nam w uzyskaniu uprawnień zawodowych wymaganych dla branży nieruchomości:

  • Licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami nr: 3 853, 18 178, 20 551, 24 815

  • Licencja zawodowa zarządcy nieruchomości nr: 25 003,

  • Biegły sądowy w zakresie obrotu nieruchomości,

  • Ukończony i potwierdzony egzaminem kurs CCIM nr 14 927.


Dlatego jesteśmy przekonani, że współpraca z KZ NIERUCHOMOŚCI to dobra inwestycja.

Co oferujemy:

Zajmujemy się szeroko pojętą kompleksową obsługą rynku nieruchomości. Zarówno w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomości jak również doradztwa związanego z obrotem i zarządzeniem nieruchomościami.

Dla klientów indywidualnych:

Poszukujący:
Wesprzemy Państwa w poszukiwaniu najlepszych nieruchomości na rynku, przeprowadzimy przez proces negocjacji oraz gąszcz procedur związanych z zakupem. Co ważne pomożemy znaleźć najkorzystniejsze finansowanie.

Sprzedający:
Opracujemy ofertę sprzedaży zgodnie z najnowszymi wymogami rynku oraz przygotujemy indywidualny plan marketingowy. Wesprzemy na każdym etapie sprzedaży od weryfikacji i przygotowania dokumentacji przez negocjacje do przekazaniu nieruchomości włącznie. Doradzimy optymalne rozwiązanie w przypadku problemów związanych z bieżącym zarządzaniem nieruchomością, pomożemy przeprowadzić procedury związane z otrzymaniem darowizny lub spadku.

Dla podmiotów gospodarczych:

Przygotujemy dla Państwa profesjonalne oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Przeprowadzenie procesu sprzedaży zgodnego
z przedstawionym planem marketingowym oraz wymaganiami stron zgodnie z najwyższymi standardami
i normami obowiązującymi na rynku nieruchomości.
Dla poszukujących przeprowadzimy analizę danego segmentu rynku zawierającą aktualną ofertą nieruchomości wraz z indywidualną rekomendacją. Przeprowadzimy cały proces zakupu lub wynajmu.
Doradzimy optymalne rozwiązanie w przypadku problemów lub wątpliwości związanych z bieżącym zarządzaniem nieruchomością.
Przygotowujemy: analizy rynku, raport na temat nieruchomości, due dilligance nieruchomości, indywidualne doradztwo.

W zakresie kompleksowej obsługi współpracujemy
z renomowanymi i doświadczonymi partnerami
w dziedzinach: prawa, doradztwa podatkowego, doradztwa kredytowego, obsługi inwestycji budowlanych.

Wszystkie transakcje realizowane przez KZ NIERUCHOMOSCI objęte są ochroną ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej w zakresie obrotu nieruchomościami.

Agenci

Anna Różycka
sprzedaż, wynajem, mieszkania, domy, działki, rynek wtórny, pierwotny