Adres: Pomorska 8/3, Kraków
Strona www: www.bbpartner.pl
NIP: 6772443373
NASZA MISJA
Nieruchomości to nasze życie i nasza pasja. Firma została założone przez dwójkę przyjaciół, Tomasza Bobca i Łukasza Barłowskiego, ludzi związanych z rynkiem nieruchomości od lat. Ukończyli studia ekonomiczne na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie ze specjalnością: gospodarowanie nieruchomościami. Tomasz od lat zajmuje się pośrednictwem kredytowym w zakresie kredytów hipotecznych. Łukasz zarządzał nieruchomościami mieszkalnymi i hotelowymi oraz uzyskał licencję pośrednika w nieruchomościach nr 13144.

Widząc dynamiczny rozwój rynku nieruchomości w Polsce i w Krakowie podjęliśmy decyzję o połączeniu naszych sił i zaoferowaniu klientom z Polski i zagranicy usług na najwyższym, międzynarodowym poziomie. Inwestowanie w nieruchomości to pewna i bezpieczna lokata kapitału, niskie ryzyko inwestycyjne, prestiż, gwarantowany i stabilny zysk jak również potencjał do wzrostu wartości nieruchomości.

Tworząc BB Partner Real Estate, naszym celem była budowa firmy otwartej na różne – w tym najbardziej wygórowane potrzeby i oczekiwania Klientów. Dlatego zawsze mogą oni liczyć na nasze profesjonalne wsparcie w realizacji swoich celów i marzeń.

Nasze biuro nieruchomości specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym na rynku nieruchomości, pośredniczymy w procesie transakcyjnym, oferujemy dodatkowe pakiety obejmujące: pośrednictwo finansowe, projekt i aranżację wnętrza, wykończenie zarządzanie i najem, jak również administrację i ewentualne remonty.

Współpracując z nami zyskasz zaufanego partnera, który wyjaśni, doradzi, pomoże oraz wesprze na każdym etapie inwestycyjnym.
Obszar działania: Kraków, woj. małopolskie

Agenci

Łukasz Barłowski
Kraków
sprzedaż, wynajem, mieszkania, domy, działki, rynek wtórny, pierwotny