Paweł  Strzelczyk
AGENCJA NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA GOESTE - Butikowe biuro nieruchomości
Z nieruchomościami jestem związany od 2018 roku. Ukończyłem finanse i rachunkowość w SGH, a także studia podyplomowe z wyceny nieruchomości. Brałem udział w licznych szkoleniach branżowych organizowanych przez stowarzyszenia pośredników nieruchomości. Poza rozwojem swoich umiejętności poszerzam wówczas sieć kontaktów, dzięki czemu jestem zawsze na bieżąco z obowiązującymi trendami rynkowymi. Wysoko cenię ciągły rozwój kompetencji, by jeszcze bardziej udoskonalić świadczone przeze mnie usługi.

Poza obsługą sprzedaży nieruchomości chętnie współpracuję z poszukującymi wymarzonego mieszkania. W przypadku obsługi osób poszukujących nieruchomości do zakupu oferuję dostęp do licznych ofert niepublikowanych, tzw. ofert off-market. Wiem, z jakim stresem wiąże się kupno nieruchomości i działam w taki sposób, by zdjąć część odpowiedzialności z barków moich klientów. Każde zlecenie traktuję indywidualnie, dostosowując usługę do obranych celów i potrzeb.

W pracy pośrednika nieruchomości to relacje z ludźmi są dla mnie najważniejsze. Chętnie nawiązuję kontakty, jestem otwarty, a priorytetem jest dla mnie bycie osobą godną zaufania. Sądzę, że aby dobrze komuś doradzić, trzeba najpierw go zrozumieć. Jako agent nieruchomości cenię sobie jakość i profesjonalizm. Lubię wyzwania i wytrwale dążę do celu, nie uznaję słowa "niemożliwe".

Praca w nieruchomościach jest też moją pasją, dlatego jestem jej całkowicie oddany. Wielką radość sprawia mi zadowolenie moich klientów po udanych transakcjach, chętnie wspieram przy podjęciu nierzadko trudnych decyzji. Każda transakcja rozwija mnie jako człowieka i sprawia, że jestem coraz lepszy w tym, co robię.

Agencja nieruchomości Warszawa GOESTE

Blog o nieruchomościach