Andrzej Piotrowski
Freedom Nieruchomości Łódź Centrum
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego z roku 2004. Po studiach, jako pracownik samorządowy, zajmował się wspieraniem osób bezrobotnych w uzyskaniu dotacji na podjęcie działalności gospodarczej oraz pomagał przedsiębiorcom w otrzymaniu refundacji na wyposażenie i doposażenie stanowisk pracy dla osób bezrobotnych. Jego późniejsza droga zawodowa związana była z branżą ubezpieczeniową, finansową i inwestycyjną.

Sektorem nieruchomości zainteresował się sprzedając i kupując własne mieszkania. Zrozumiał wtedy, że w tym trudnym, czasochłonnym i pełnym emocji procesie jest coś, co daje przestrzeń do wykorzystania jego własnych doświadczeń i umiejętności. Doskonale rozumie, że sprzedaż to relacje, potrzeby, zaufanie i partnerstwo. Jest przekonany, że to w jaki sposób pracujemy i działamy dzisiaj rzutuje na nasze jutro. W ludziach ceni sobie szczerość, prostotę i skromność.

Prywatnie wielbiciel filmów Krzysztofa Kieślowskiego i Davida Lyncha oraz muzyki Artura Rojka. Systematycznie gra w piłkę nożną. Jeśli uda mu się zorganizować kilka dni wolnych poza sezonem wakacyjnym, to rusza w Bieszczady lub miejsca, gdzie wolniej płynie czas. Tajniacy i Dixit to jego ulubione gry towarzyskie.