Sofiia Palantysia
Freedom Nieruchomości Kraków
Absolwentka sinologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła roczny kurs na Wschodniochińskim Uniwersytecie Pedagogicznym w Szanghaju. Pracowała jako analityk prawny na chińskim rynku nieruchomości. Od dwóch lat wspiera polskie przedsiębiorstwa w nawiązywaniu relacji z partnerami z Chin, współpracując z firmami koordynuje realizację projektów, m.in. w branży marketingu oraz sprzedaży. Jej doświadczenie sprzedażowe oraz menadżerskie w sektorze reklamy sprawiło, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Specjalizuje się w sprzedaży mieszkań oraz domów na terenie Krakowa i okolic, a także w segmencie nieruchomości komercyjnych. Dzięki wysoko rozwiniętym zdolnościom interpersonalnym, doskonale buduje relacje z ludźmi, a zdolności negocjacyjne pozwalają uzyskać dla klienta najbardziej satysfakcjonujące efekty. Każdą transakcję prowadzi od początku do końca. Z profesjonalizmem dba o interesy swoich klientów.

Szczera, pracowita, ambitna i odpowiedzialna. Tak mówią o niej klienci. W swojej pracy najbardziej ceni sobie szacunek oraz zadowolenie ze strony klienta.

Prywatnie interesuje się akrobatyką, nurkowaniem oraz lataniem na paralotni. Musi robić wiele, aby czuć, że żyje.