Patrycja Drożdż
Freedom Nieruchomości Kraków


Absolwentka Zarządzania międzynarodowego oraz Zarządzania w turystyce na UJ. Pracowała w największych sieciach hotelowych w Krakowie, z powodzeniem zarządzając zespołem. Ceni samodzielność i niezależność w działaniu, dlatego prowadziła kawiarnię w okolicach Wawelu w Krakowie. Jej doświadczenie jako lidera grupy sprawiło, że w kontakcie z klientem czuje się swobodnie, doradzając profesjonalnie i z uśmiechem.

Jako agent nieruchomości specjalizuje się w sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości w Krakowie, posiadając szeroką wiedzę o lokalnym rynku. Powtarza, że transakcje na rynku nieruchomości, to jedne z bardziej istotnych, jakie zawiera się podczas całego życia. A najlepszy pośrednik jest nie tylko sprzedawcą nieruchomości, ale jednocześnie powiernikiem najbardziej poufnych danych – od finansowych przez rodzinne, a nawet zdrowotne.

Perfekcjonizm w działaniu i fachowa wiedza oraz empatia, a także umiejętność budowania relacji i kultura osobista to jej klucze do sukcesu. Zawód agenta nieruchomości przynosi jej mnóstwo satysfakcji, a uśmiech klienta przy finalizacji transakcji ceni sobie najbardziej.

Od kilkunastu lat tancerka sportowego tańca towarzyskiego posiadająca najwyższą międzynarodową klasę taneczną "S". Tańcem zajmuje się od najmłodszych lat zdobywając doświadczenie na krajowych i międzynarodowych turniejach.

Jako opiekun nieruchomości godny zaufania powtarza "W życiu jak w tańcu, każdy krok ma znaczenie".