Adres : ul. Piękna 24/26A , Warszawa , 00-549
Rozwiązujemy problemy ludzi zdecydowanych na sprzedaż nieruchomości.

Każdą współpracę rozpoczynamy od konsultacji, ustalenia priorytetów i agendy wspólnych działań. W ustalonym planie najczęściej zaczynamy od przygotowania profesjonalnej sesji zdjęciowej z udziałem sprawdzonych home-stagerów i fotografów, sprofilowania najlepszej grupy potencjalnych zainteresowanych oraz dotarcia do nich. Pracujemy w systemie Dni Otwartych, aby pokazać Państwa nieruchomość w taki sposób, w jaki chcemy aby nowy nabywca ją zobaczył.

Efektem naszych działań jest mierzalny wzrost zainteresowania, uporządkowany kalendarz prezentacji oraz szybsze decyzje o złożeniu oferty kupna. Możemy się pochwalić skutecznością sprzedaży zbliżoną do 90% obsługiwanych ofert, gdzie większość transakcji odbywa się w ciągu pierwszych trzech miesięcy od podjęcia współpracy.

Klienci rekomendują nas zwracając uwagę na wygodę całego procesu sprzedaży, który oszczędza ich czas oraz pozwala w osiągnięciu najwyższej możliwej ceny w przyjaznej atmosferze.

Dbamy o każdą transakcję, bo rozwiązując problem sprzedaży nieruchomości jesteśmy polecani kolejnym klientom. W ten sposób trafiają do nas najlepsze oferty.

Agenci biura