Adres: Polna, 78, Chełmek
Strona www: www.twojdom.nieruchomosci.pl
NIP: 5492461659
"Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie własności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy."
Antoine de Saint-Exupéry

Wiemy, że dom, mieszkanie, działka są dla każdego czymś wyjątkowym, spełnieniem marzeń, oczekiwaniem, inwestycją...
Wieloletnie doświadczenie menadżerskie, praca z ludźmi, wiedza techniczna i doświadczenie w zakresie nadzoru i zarządzania nieruchomościami bezpośrednio przedkłada się na jakość świadczonych przez nas usług, a wszystko to poparte Licencjami zawodowymi nadanymi przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami. Dodatkowo wieloletnia praca z Klientem w branżach usługowo-handlowych poprzez indywidualne podejście gwarantuje wysoką jakość obsługi i pozwala budować długofalowe relacje i poczucie głębokiej satysfakcji dla obu stron.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów, dbamy o każdy etap przeprowadzanych transakcji: od wyszukania nieruchomości, poprzez jej promocję, skojarzenie oferty z oczekiwaniami i wymaganiami Klienta, negocjacje, zorganizowanie czynności związanych z zawarciem umów, aż do momentu przekazania nieruchomości.

Każda oferowana przez nas nieruchomość jest weryfikowana pod kątem prawnym - w tym celu na stałe współpracujemy z zaufanymi kancelariami notarialnymi oraz adwokackimi.

Na stałe współpracujemy również ze specjalistami z dziedzin bezpośrednio powiązanych z nieruchomościami (doradcy kredytowi, geodeci, architekci, firmy budowlane, wykończeniowe...) co pozwala zaoferować naszym Klientom jak najbardziej kompleksową poradę.

Jesteśmy również otwarci na współpracę z innymi burami nieruchomości.
Zapraszamy do współpracy!

Agenci

Michał Kozłowski
sprzedaż, wynajem, mieszkania, domy, działki, rynek wtórny, pierwotny