Adres: Żółkiewskiego 17A, Kraków
Strona www: www.nowodworskiestates.pl
NIP: 6762500448
Jesteśmy liderem nowoczesnych rozwiązań na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Polsce. W 2019 roku, najpopularniejszy w Polsce serwis nieruchomości – Otodom – nagrodził nas prestiżowym tytułem Najlepszego Biura Nieruchomości w Polsce.Nasze biuro nieruchomości jest wyjątkowe, ponieważ oferuje Klientom najwyższą jakość obsługi i innowacyjny model współpracy.

Kompleksowość, z którą realizujemy nasze usługi wyróżnia nas na rynku nieruchomości. Gwarantujemy, że wydobędziemy pełen potencjał Twojej nieruchomości w procesie sprzedaży i wynajmu – dzięki nam transakcja będzie najkorzystniejsza. A może sam szukasz odpowiedniego lokum? Zapewnimy Ci bezpieczną i szybką transakcję.

Zaczęliśmy w Krakowie i sukcesywnie zdobywamy kolejne miasta: Wrocław, Gliwice, Warszawę, Gdańsk, Katowice, Radom, Lublin, Poznań – gdzie ponad 250 naszych specjalistów ds. nieruchomości z powodzeniem oferuje zachodnie standardy polskim klientom. Dzięki dobrym praktykom i wieloletniemu doświadczeniu, każdego dnia jesteśmy doceniani przez naszych klientów, jak i całą branżę.

Agenci