Adres: ul. Błońska 149A, Bieniewice
Strona www: www.nettdom.pl
NIP: 1181422595
Agencja Nettdom Nieruchomości z siedzibą w Błoniu istnieje już od 2009r

Służymy Państwu pomocą w wynajmie i sprzedaży działek,domów,mieszkań i obiektów komercyjnych.

Działamy na rynku już prawie 10 lat budując szeroką bazę klientów poszukujących nieruchomości jak i sprzedających.Dzięki temu gwarantujemy skojarzenie stron transakcji zapewniając jej szybką realizację.
Korzystamy z nowoczesnych narzędzi marketingowych takich jak: spacery wirtualne 3d,reklama na Facebooku,video marketing w ten sposób przedstawiane oferty nieruchomości są bardzo atrakcyjne dla ich nowych nabywców.
Posiadamy ofertę sprzedażową prawie 100 deweloperów na terenie całego kraju i to sprawia że zawsze dopasujemy ofertę z rynku pierwotnego do potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dysponujemy produktami finansowymi 17 banków co powoduje że każdy z naszych brokerów jest wstanie dostosować i pomóc klientowi w doborze kredytu hipotecznego potrzebnego do realizacji transakcji.
Agencja nieruchomości Nettdom posiada dwa nowoczesne biura handlowe w Błoniu i Bieniewicach gdzie każdy klient może przyjść zgłosić nieruchomość do sprzedaży,umówić się na prezentację lub sfinalizować umowę przedwstępną.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Obszar działania: Warszawa Bemowo, Warszawa, pow. grodziski, pow. warszawski zachodni

Agenci