Adres : Królowej Jadwigi 43 , Poznań , 61-871
Strona www: www.lionsexpert.pl
LION’S EXPERT podchodzi do klienta w sposób indywidualny i przyjazny, typowy dla małego biura, natomiast zasób wiedzy oraz doświadczenie porównywalne jest z wielką korporacją. LION’S EXPERT jako firma z pracownikami z wieloletnim doświadczeniem, pozwala zapewnić Ci spokój i bezpieczeństwo podczas wszystkich etapów transakcji.

Wszyscy nasi agenci rozwijali się w regionie i są ekspertami potrafiącymi odpowiedzieć na pytania dotyczące lokalnego rynku nieruchomości.

Współpracujemy z renomowanymi kancelariami notarialnymi, biurami architektonicznymi i doradcami kredytowymi. Nie boimy się podejmowania trudnych i niekonwencjonalnych wyzwań.

Umów się z Nami a powiemy jak bezpiecznie za rozsądne pieniądze i stosunkowo szybko sprzedać Twoją nieruchomość. Zrobimy profesjonalne zdjęcia i zajmiemy się promocją Twojej nieruchomości tak aby trafiła do jak największego grona potencjalnych klientów.

Podaj Nam Swoje preferencje a znajdziemy dla Ciebie każdą nieruchomość. Sprawdzimy ją od strony prawnej, doradzimy i wynegocjujemy zadowalającą cenę.

LION’S EXPERT prowadzi swoją działalność w oparciu o licencje zawodową nr 21763, a transakcje zawarte z udziałem firmy objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

Agenci biura