Adres : Rakowiecka 30a , Warszawa , 02-528
Keller Williams Capital to część międzynarodowej sieci nieruchomości Keller Williams Realty, w ramach której działa blisko 200.000 agentów zrzeszonych w 980 Market Center, w blisko 40 krajach.

Nasi agenci pomogą Państwu we wszelkich sprawach związanych z kupnem, sprzedażą czy najmem nieruchomości - działamy na terenie Warszawy i okolic (mazowieckie).
W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / wynajmu ich nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Agenci biura