Adres : 1 , ,
Doskonale wiemy na podstawie własnego doświadczenia, iż obrót nieruchomościami to pokonywanie wielu trudności formalno - prawnych, dokumentacyjnych, tracenie czasu na wizytowanie nieruchomości nie spełniających Państwa wymagań, załatwianie formalności związanych z uzyskaniem kredytu czy wreszcie stres spowodowany niepewnością, co do rzetelności kontrahentów. Kosztuje Państwa to wiele czasu, energii i niepotrzebnych nerwów, a także niestety pieniędzy.

Dlatego moja, działając na rynku od 15 lat maj na celu przede wszystkim zminimalizować trudności, na które napotykają nasi Klienci. Brak czasu, praca, problemy życia codziennego powodują, iż wygodnie i taniej jest podjąć współpracę z licencjonowanym Pośrednikiem, który wykona dla Państwa pracę od momentu przekazania oferty do dnia przekazania kluczy od momentu swoich wyobrażeń o wymarzonym mieszkaniu czy domu, biurze czy biurowcu, do objęcia w posiadanie.

Dla każdego Klienta, który podpisze z Nami Umowę Pośrednictwa zrobimy wszystko aby był usatysfakcjonowany współpracą.

Zapraszamy do kontaktowania się we wszelkich sprawach dotyczących nieruchomości - doradzimy, opierając się na własnym doświadczeniu , bądź korzystając z doświadczenia współpracujących z nami - notariusza, prawnika, rzeczoznawcy majątkowego, doradcy kredytowego, a wreszcie geodety, architekta czy nawet wykonawcy ew. remontów i adaptacji.

Zapraszamy Państwa do korzystania z  doświadczenia zapewniając profesjonalizm.

Iwona Panfil


Iwona Panfil – Właściciel Biura Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami „ NOVUM” Licencjonowana Zawodowa nr 2375


NOVUM Nieruchomości Iwona Panfil
ul. Oboźna 11/2 , 30-011 Kraków
e-mail: ip@biuronovum.pl
tel.; 502 06 28 28
www.biuronovum.pl

Agenci biura