Adres: Gdańska 27, Bydgoszcz
Strona www: https://www.forma-nieruchomosci.pl/
NIP: 5542774516
Forma Nieruchomości to nowoczesne spojrzenie na obsługę rynku nieruchomości.Bazujemy na naszym długoletnim doświadczeniu i zaangażowaniu, które wkładamy w każdą transakcję. Z nieruchomościami jesteśmy związani od 2012 roku. Znajdujemy się w samym centrum Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 27. Właśnie w tym miejscu powstało biuro Forma Nieruchomości, które od 2018 roku działa na bydgoskim rynku pod własną marką. Zadowolenie i pozytywne rekomendacje naszych klientów są dla nas niezwykle istotne i dają nam dużo dodatkowej energii do działania i spełniania Waszych marzeń w szeroko pojętym zakresie nieruchomości. Profesjonalnie zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz ich finansowaniem. Naszym celem jest skuteczna pomoc z zachowaniem najwyższej jakości obsługi na każdym etapie transakcji.

Lokalizacja w pięknej, zabytkowej kamienicy? A może sypialnia z widokiem na Kanał Bydgoski? Urzeczywistniamy marzenia naszych klientów. Oferujemy mieszkania na sprzedaż, które staną się odpowiedzią na ich potrzeby i wymagania. W naszej kolekcji znajdują się zarówno luksusowe apartamenty, jak i przestronne kawalerki. Prezentujemy także atrakcyjnie położone działki, domy wolnostojące, bliźniacze, w zabudowie szeregowej oraz inne obiekty budowlane.

Działki, które tworzą naszą bogatą ofertę, przeznaczone są do celów budowlanych, rekreacyjnych czy inwestycyjnych.

Świadczymy także kompleksowe usługi doradztwa inwestycyjnego oraz pełne wsparcie w obszarze optymalizacji portfela nieruchomości poprzez nabywanie i zbywanie aktywów nieruchomościowych na terenie całej Polski.
Oferujemy profesjonalną pomoc przy zakupie i sprzedaży gruntów pod działalność komercyjną i deweloperską, a także wyborze najbezpieczniejszych i najbardziej dochodowych inwestycji sektora nieruchomości.

Agenci