Adres: UL. KALWARYJSKA 69, Kraków
Strona www: www.abroker.pl
NIP: 6793251727
Działamy na rynku nieruchomości od 2007 roku zajmując się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami w Krakowie i okolicach. Od niedawna zjednoczyliśmy siły pod nazwą aBroker.pl, w której rozszerzamy skalę działania o zarządzanie najmem mieszkaniami i domami w Krakowie.


Nasze doświadczenie i podejmowane działania przekładają się na kilkaset transakcji. Współpracujemy z wiodącymi firmami zarówno na rynku krakowskim jak i ogólnopolskim, poszukując na zlecenie mieszkań, działek, lokali biurowych czy domów do zamieszkania. Od lat jesteśmy w grupie MLS, którą tworzy wielu agentów nieruchomości, pracujących na wyłącznościach. MLS zrzesza ponad 500 biur, a to ponad 3500 agentów nieruchomości. Na bieżąco bierzemy udział w spotkaniach branżowych: Krakowskie śniadania pośredników, Stowarzyszenie Mieszkanicznik, występujemy w roli ekspertów oraz piszemy artykuły do pism branżowych.

Zlecając nam usługę możesz mieć pewność, że kierujemy się przede wszystkim Twoim interesem. Planujemy swoje działania w taki sposób, żebyś odniósł maksymalną korzyść i czuł się bezpiecznie. Mamy za sobą kilkaset transakcji zakupu, sprzedaży czy wynajmu lokali, mieszkań i domów w całym Krakowie. Współpracowaliśmy z wiodącymi firmami zarówno na rynku krakowskim jak i ogólnopolskim, poszukując mieszkań, lokali biurowych czy domów do zamieszkania. Najistotniejsza jest dla nas bezpieczna i wiarygodnie przeprowadzona transakcja z korzyścią dla obu stron.

Agenci

Maciej Korzeniowski
Kraków
sprzedaż, wynajem, mieszkania, domy, działki, rynek wtórny, pierwotny
Krzysztof  Madej
Kraków
sprzedaż, wynajem, mieszkania, domy, działki, rynek wtórny, pierwotny
Grzegorz Pastuch
Kraków, woj. małopolskie
sprzedaż, wynajem, mieszkania, domy, działki, rynek wtórny, pierwotny